• פסיכותרפיה

  • טיפול זוגי

  • טיפול מיני

פסיכותרפיה, טיפול זוגי, טיפול מיני, פסיכולוג

פסיכותרפיה

טיפול זוגי

טיפול מיני

אני פסיכולוג קליני המתמחה בפסיכותרפיה, טיפול זוגי וטיפול מיני. אנשים פונים לפסיכותרפיה מסיבות רבות: התמודדות עם דכאון, התקפי חרדה, חרדה חברתית, שינוי דפוסים שליליים, שיפור דימוי עצמי והתמודדות עם משבר או מעבר חיים. זוגות פונים ליעוץ זוגי בעקבות קשיי תקשורת, בגידה, התמודדות עם בעיות או טיפולי פוריות. יעוץ מיני יכול לעזור עם בעיות בתפקוד מיני, בעיות חשק, התמכרות למין, כאבים, ועוד.

אנו נוטים להימנע, לפחד, ואף ללמוד לחיות עם בעיות מסויימות, אך במחיר רגשי גבוה. טיפול פסיכולוגי יכול לסייע לאדם לשנות פרספקטיבה הנוגעת לבעיותיו, לגייס כוחות, וללמוד דרכי התמודדות חדשות. כך, בעיות שקודם נראה היה כי לא ניתן להתגבר עליהן, הופכות למניעי שינוי והתפתחות.

גישתי לטיפול היא הומניסטית ומעשית גם יחד. אני עושה שימוש במגוון רחב של התערבויות, מגישה קוגניטיבית-התנהגותית ועד גישה פסיכודינמית. בעוד הטיפול צריך להיות מותאם למורכבות ולעומק של כל אדם, הוא צריך גם להניב תוצאות מוחשיות. זאת ועוד, מעבר להקלה בתסמינים או פתרון בעיות ספציפיות, הטיפול הינו הזדמנות להבין את עצמך בצורה טובה יותר ולהגשים את מלוא הפוטנציאל הגלום בך.

קהל מטופליי הינו רחב ומגוון, ומונה אנשים מהקהילה החילונית, דתית, מוסלמית, נוצרית, דרוזית, והגאה.

קליניקות בנופית ובכרמיאל המשרתות את תושבי אזור חיפה, הקריות, העמקים ואזור הצפון. כולל קרית טבעון, רמת ישי, יוקנעם, מגדל העמק, נצרת, עפולה, עכו, צפת, נהריה.